02-12-2021 Vintercup Grønnbrakka

Skyteleder : Ruben

06-12-2021 Hallen

Skyteleder : Are Henningsen

Tid Plass Navn
Tid Plass Navn
19:00 1 Gunn Beate
19:00 2 Noah Johannessen
19:00 3 Kari Stokke
19:00 4 Daniel Fagervik
19:00 5 Niklas saksvik
19:45 1 Torfinn Strømme
19:45 2 Mikael Härd
19:45 3 Nils Ingvar Egeland
19:45 4 Alexander Stormo
19:45 5 Kenneth Landsem
20:30 1 Jan Morten Ertsaas
20:30 2 Ken-Håvard Magnussen
20:30 3 Marius Larsen
20:30 4 Aleksander Olsen
20:30 5 Marit Pedersen

07-12-2021 Hallen

Skyteleder : Are Henningsen

08-12-2021 Hallen

Skyteleder : Rupert H Krapp

09-12-2021 Vintercup Grønnbrakka

Skyteleder : Ledig- Klikk her for å melde deg (kun godkjendte skyteledere med nøkkel)
Hvis det ikke er registrert en skyteleder blir det ingen skyting.

Tid Plass Navn

13-12-2021 Hallen

Skyteleder : Ledig- Klikk her for å melde deg (kun godkjendte skyteledere med nøkkel)
Hvis det ikke er registrert en skyteleder blir det ingen skyting.

Tid Plass Navn
19:00 1 Gunn Beate
19:00 2 Nils Ingvar Egeland
19:00 3 Elisabeth Johannessen
19:00 4 Ledig
19:00 5 Ledig
19:45 1 Ledig
19:45 2 Ledig
19:45 3 Ledig
19:45 4 Ledig
19:45 5 Ledig
20:30 1 VERONIKA SUND
20:30 2 Mari Eiken
20:30 3 Christine Tilley
20:30 4 Ledig
20:30 5 Ledig

14-12-2021 Hallen

Skyteleder : Ledig- Klikk her for å melde deg (kun godkjendte skyteledere med nøkkel)
Hvis det ikke er registrert en skyteleder blir det ingen skyting.

Tid Plass Navn
19:00 1 Ledig
19:00 2 Ledig
19:00 3 Ledig
19:00 4 Ledig
19:00 5 Ledig
19:45 1 Ledig
19:45 2 Ledig
19:45 3 Ledig
19:45 4 Ledig
19:45 5 Ledig
20:30 1 Ledig
20:30 2 Ledig
20:30 3 Ledig
20:30 4 Ledig
20:30 5 Ledig

15-12-2021 Hallen

Skyteleder : Ledig- Klikk her for å melde deg (kun godkjendte skyteledere med nøkkel)
Hvis det ikke er registrert en skyteleder blir det ingen skyting.

Tid Plass Navn
20:00 1 Ledig
20:00 2 Ledig
20:00 3 Ledig
20:00 4 Ledig
20:00 5 Ledig
20:45 1 Ledig
20:45 2 Ledig
20:45 3 Ledig
20:45 4 Ledig
20:45 5 Ledig
21:30 1 Ledig
21:30 2 Ledig
21:30 3 Ledig
21:30 4 Ledig
21:30 5 Ledig